Вазектомія Київ. Чоловіча стерилізація в Києві.

ЭНДОФАЛЛОПРОТЕЗИРОВАНИЕ ПОЛОВОГО ЧЛЕНА
Июль 8, 2020

Вазектомія, чоловіча стерилізація – операція з перев’язки та перетину сім’явивідних протоків у чоловіків. У порівнянні з іншими методиками постійної контрацепції, залишається найефективнішою, найбезпечнішою і найпопулярнішою у всьому світі. У США, наприклад, щорічно вазектомію виконують 500 тисяч чоловіків. Єдиним мінусом вазектомії є її незворотність. Операції з відновлення прохідності сім’явивідних проток поки що малоефективні.

Ця операція призводить до відсутності сперматозоїдів в еякуляті за збереження всіх статевих функцій: лібідо, ерекції та оргазму. Зовнішній вигляд сперми після операції нормальний. Гормональний фон чоловіка після операції також не змінюється.
Вазектомія стає все більш популярною у всьому світі. Причина популярності методу переваги над іншими методами контрацепції з боку жінки. Операція триває близько 15-30 хвилин, проводиться здебільшого амбулаторно під місцевою анестезією, та не вимагає госпіталізації. За бажанням пацієнта, операція можлива під загальним наркозом.

Основні переваги вазектомії

1. Чоловіча стерилізація вважаються найефективнішим методом чоловічої контрацепції
2. Не ускладнює заняття сексом і не змінює сексуальні відчуття.
3. Метод надійний та безпечний
4. Не впливає на статеві функції чоловіка: лібідо, ерекцію та оргазм.
6. В статевому житті чоловіка нічого не міняється. Еякулят не містить сперматозоїди, але візуально та за об’ємом ніяк не змінюється
7. Після операції чоловік може одразу йти до дому

Що потрібно знати перед операцією

1. Метод є постійним та незворотним
2. Короткочасний біль чи дискомфорт після операції
3. Бажано протягом 1-2 місяців після операції використати додатковий метод контрацепції (презерватив)
4. Спонтанне відновлення прохідності сім’явивідних проток. Можливо приблизно в 0,1%-0,5% випадків в результаті реканалізації проток, або при неправильному проведенні операції, або ж внаслідок наявності вродженої аномалії у вигляді подвійної сім’явивідної протоки
5. Вазектомія не викликає злоякісних новоутворень простати чи яєчок (проведена масса досліджень з цього приводу)

Хто може виконати вазектомію

1. Пацієнти, які дають добровільну, усвідомлену згоду на операцію та хочуть використовувати високоефективний постійний метод контрацепції
2. Чоловіки, для дружин яких вагітність становить серйозну небезпеку для здоров’я через вік, кількість пологів у минулому або проблем зі здоров’ям
3. Якщо вазектомія рекомендується за медичними показаннями, незалежно від віку та наявності дітей (наприклад, які мають важкі генетичні захворювання, що передаються у спадок)

Як відбувається операція вазектомія

Сім’явивідні протоки, розташовані по обидва боки калитки, їх фіксують і операційну ділянку знеболюють. Над сім’явивідною протокою розрізають шкіру (близько 1 см), або використовується безскальпельна методика. В обох методах робиться невеликий доступ на шкірі калитки. Протоки ізолюють, перев’язують з двох сторін і перетинають і запаюють лазером чи електрокоагулятором. Для більшої надійності можливе видалення сегмента сім’явивідної протоки.

Абсолютна відсутність сперматозоїдів досягається переважно після 20-30 еякуляцій після операції, а до цього часу необхідно користуватися іншими методами контрацепції, наприклад презервативом. Після вазектомії рекомендується сдати спермограмму через 3-5 тижнів.
Чоловіча стерилізація вважаються найефективнішим методом чоловічої контрацепції.

Записатись на чоловічу стерилізацію Ви можете за телефоном: (067)9926703. Лікар уролог-андролог, сексопатолог Аксьонов Павло Валерійович.
Попередня консультація можлива на E-mail: aksyonov.pv@gmail.com або Viber

Ціна вазектомії — від 12500 тис. гр.

Павел Аксенов
Павел Аксенов
Кандидат медицинских наук, врач высшей квалификационной категории, уролог — андролог, сексолог. Член Европейского Общества Сексуальной Медицины (ESSM), Ассоциации андрологов и сексопатологов Украины, Европейской Ассоциации урологов.

Комментарии закрыты.